KONST / Litografier / Litografi 10403079
nr 1040 3079
Litografi
Oidentifierad konstnär, signerad VL, -50, motivet: 22x15
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 maj 2016
kl 18:25:37
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)